Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym B 20A 30mA 2P typ AC HAGER - ADC920D
Aparatura elektrycznaWyłączniki różnicowoprądoweWyłączniki różnicowoprądowe z członem nadmiarowo-prądowym
HAGER
SKU: TMP_1888478
EAN: 3250611063773
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym B 20A 30mA 2P typ AC HAGER - ADC920D
192,51 zł
156,51 zł
netto
Produkt niedostępny
Masz pytania?
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym Hager ADC920D B20 30 mA Typ AC to kompaktowy aparat RCBO przeznaczony do ochrony obwodów jednofazowych. Łączy funkcję zabezpieczenia nadprądowego i różnicowoprądowego, skutecznie chroniąc instalację przed przeciążeniem, zwarciem oraz prądami upływu.
Najważniejsze cechy:
- Typ RCBO – zabezpieczenie 2w1 (nadprądowe + różnicowoprądowe)
- Układ 1P+N – rozłączanie przewodu fazowego i neutralnego
- Charakterystyka wyzwalania B
- Czułość 30 mA – ochrona przeciwporażeniowa
- Typ AC – do obwodów prądu sinusoidalnego
- Zdolność zwarciowa 6 kA
- Kompaktowa szerokość – 2 moduły
- Montaż na szynie DIN
Dane techniczne:
- Producent: Hager
- Model: ADC920D
- Liczba biegunów: 1P+N
- Charakterystyka: B
- Prąd znamionowy: 20 A
- Prąd różnicowy: 30 mA
- Typ zabezpieczenia: AC
- Napięcie znamionowe (Ue): 240 V AC
- Maks. napięcie robocze: 240 V
- Kategoria przepięciowa: III
- Częstotliwość: 50 Hz
- Zdolność zwarciowa (Ics): 6 kA
- Rodzaj napięcia: AC
- Liczba modułów: 2
| Ilość biegunów | 2 |
| Kod producenta | ADC920D |
| Napięcie znamionowe | 230V AC |
| Prąd znamionowy | 20A |
| Typ zabezpieczenia różnicowoprądowego | B |
| Znamionowy prąd różnicowy | 30mA |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Dane adresowe producenta | Hager Polo Sp. z o.o. | ul. Fabryczna 10, 43-100 Tychy |
| Dane kontaktowe producenta | tel.: +48 32 324 01 00, e-mail: office@hager.pl |
| Gabaryt dostawy | DPD Pickup |
